1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.
Цей день ‒ символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашого краю, доброту і мудрість.
Саме тому напередодні свята відбулася зустріч учасників художніх колективів сільських будинків культури Саксаганської громади з жителями КЗ "П'ятихатський геріатричний пансіонат ДОР".
За дорученням голови громади Олега Бабця з привітанням виступили заступник голови Саксаганської громади Едуард Чалий та староста Грушуватського старостинського округу Оксана Котова та надали солодкі подарунки від голови громади.