

З 14 травня 2020 року за ініціативи Виконавчого комітету Саксаганської сільської ради на чолі з сільським головою об’єднаної територіальної громади Бабець Олегом Івановичем та допомогою голови П’ятихатської районної ради Галаган Раїси Григорівни, завідуючої Саксаганською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Кругленко Валентини Петрівни та обласного комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «ФАРМАЦІЯ» при Саксаганській АЗПСМ проводиться реалізація медикаментів.
Кожного дня, крім суботи та неділі, з 8-00 до 12-00 бажаючі можуть придбати необхідні ліки.